آشنایی با بیمه مارکت

درباره بیمه مارکت بیشتر بدانید


بیمه مارکت دارای یکی از بزرگترین شبکه مشاوران در بین نمایندگی های صنعت بیمه و مبحث باشگاه داری با ۱۲ سال سابقه در کشورمان می باشد ، همچنین برای ارتقا و گسترش شبکه های آموزش محور دیگر شرکت‌های بیمه‌ای از جمله بزرگ ترین و قدیمی ترین شرکت بیمه یعنی شرکت بیمه ایران پیشگام بوده و بنا دارد با توسعه و تربیت انسان های فرهیخته شعار هر ایرانی یک بیمه زندگی را محقق کند. برای تحقق این شعار زیبا و البته بزرگ نیاز به توسعه و تغییرات اساسی در نظام باورهای افراد فعال دارد که با آزمون و خطا ها تجربه شکست های طلایی و مطالعه متون آموزشی آموزش کارگاهی برای تمرین و انجام مستمر و بدون وقفه در ارتقاء باورها و فراتر از آن کسب آگاهی و ایمان برای تک تک افراد را سرلوحه خود قرار داده ایم ، که با انجام تمرینات طبقه بندی دوره های موثر تکنولوژی فکر و تغییر مدار های ذهنی که بسیار فراتر از کلاس های آموزشی ست ، این نحوه متفاوت انتقال روش های یاد شده در یک همکاری گروهی که دارای سینرژی جمع نیز هست و توانسته لیدرهای بسیار توانمند و موثر را به صنعت بیمه معرفی کند ، که همگی برای ارتقای فرهنگ بیمه کشورمان هر روز بر تاثیر گذاری خودشان می افزایند و خلق پرتفوی های فروش بی نظیر در جای جای این شبکه آموزشی و پرورشی باعث رسیدن بیمه های زندگی به روستاها شده که خود نشان دهنده تحولی عظیم در این صنعت است . افتخار ماست که تمام محصولات بیمه ای و باشگاه داری در جای جای کشور مان را به عزمی راسخ و باوری مستحکم و ایمانی روز افزون بیش از پیش به تمامی اقشار مستعد و کارآفرین برسانیم. در واقع این روش تغییر و توسعه اگاهی افراد توانسته شبکه ای حمایت گر را ایجاد نماید که همه افراد تحت آموزش ، صاحب دیدگاه های صحیح و صاحب این باور باشند که ما شایسته بهترین کیفیت زندگی و مسئول توسعه فرهنگ خلق و انتقال باورهای موفقیت در صنعت بیمه و باشگاه داری کشور هستیم .

مزایای شغلی همکاری با بیمه مارکت


شروع یک کسب و کار ایده آل با سرمایه اندک :

نمایندگان، در صورتی که تمایل داشته باشند، می توانند پس از قبولی در آزمون مدیریت و دریافت تاییده های لازمه، نسبت به تاسیس دفتر اداری مربوط به نمایندگی در حوزه سکونت خود، اقدام نمایند.
داشتن امکانات و یا توان اولیه جهت تاسیس دفتر در مصاحبه متقاضیان ورود به کار، تاثیر بسزایی دارد.

دریافت آموزش های رایگان صفر تا صد در صنعت بیمه :

بیش از ۱۰۰ ساعت آموزش برای شروع فعالیت و تضمین موفقیت در ادامه مسیر، برای نمایندگان موجود می باشد.

امکان ارائه کلیه محصولات بیمه ای :

نمایندگان شرکت می توانند روی تمام رشته های بیمه ای فعالیت کنند و کارمزد دریافت نمایند.

ارتقاء جایگاه شغلی :

یکی از جذاب ترین مزایای شغلی در مجموعه بیمه مارکت و در کنار تیم کالج بیمه، این است که شما در هر سطحی که باشید، می توانید برای کسب جایگاهی بهتر تلاش کنید و هرگز در یک شرایط ثابت نمی مانید. یکی از این تغییر جایگاه ها مربوط می شود به تغییر از کارشناسی فروش به مدیریت فروش، که مدیر فروش قادر خواهد بود تیم فروش تشکیل دهد و به آموزش آنها بپردازد.

ارتقاء سطح کارمزد :

قطعاً تجربیات و مهارت های کاری شما به مرور زمان و بر اساس دریافت آموزش های گوناکون و تمرین عملی خود شما در میدان واقعی کسب و کار بالاتر خواهد رفت. متناسب با رشد عملکردی شما، سطوح مختلفی از میزان دریافت کارمزد در قرارداد شرکت تعریف شده است که بسیار جذاب است. در واقع همانند ارتقای جایگاه شغلی، ارتقای سطح کارمزدی نیز برای اعضای سازمان مقدور است.

امکان حضور در همایش ها و برنامه های سازمانی :

بهره گیری از دانش اساتید بزرگ کشوری می تواند تحول عطیمی در همه جوانب زندگی ما ایجاد کند؛ این جوانب فقط محدود به شغل و درآمد ما نمی شود. اعضای شرکت می توانند به تناسب جایگاه خود در همایش های مختلفی شرکت کنند و الگوهای موفق کشور خودمان را ببینند.چشم انداز بیمه مارکت


بیمه مارکت بر آن است در افق چشم انداز با ارایه خدمات بیمه ای متمایز و متناسب با نیازهای تمام اقشار جامعه در سر تا سر ایران عزیزمان الگوی برتر بیمه گری و اولین انتخاب هر ایرانی جهت تامین آرامش و امنیت خاطرشان باشد.
شما پس از قبولی در گزینش و امضا قرارداد نمایندگی، آموزش هایی حرفه ای را دریافت می کنید. تمامی مهارت های لازم جهت فروش و مدیریت را در یک دوره کارآموزی یکماهه آموزش می بینید. سپس با قبولی در آزمون مدیریت فروش می توانید شعبه خود را تاسیس کنید و به جذب و آموزش تیم فروش مشغول شوید. این یعنی علاوه بر درآمد فروش نمایندگی، درآمدی به عنوان حق مدیریت بابت آموزش و پشتیبانی از شرکت دریافت می کنید. می توانید با عملکرد عالی و کسب رتبه های کشوری به اتاق فکر مدیران برسید و با رشد خود به مدیریت ارشد نیز برسید. پس از آن زمینه برای ورود به اتاق فکر تاپ لیدرشیپ نیز فراهم می باشد که میتوانید در تصمیم گیری های کلان سازمانی مشارکت داشته باشید.
جالب است بدانید آمارها از رشد میزان فروش شرکت ما خبر می دهد، چرا که امروزه سلامتی جزو دغدغه های اصلی مردم محسوب می شود و کسب و کارهای مرتبط با حوزه سلامت به نسبت گذشته شاهد رشد چشمگیری بوده اند. به این ترتیب با رسیدن به مدیریت فروش و تشکیل تیم فروش سهم بیشتری از بازار را تصاحب کرده و درآمد بالاتری کسب کنید.

ما برای حریم خصوصی شما ارزش قائل هستیم . ما هیچ اسپمی را برای شما ارسال نمی کنیم و اطلاعات شما را به شخص ثالث منتقل نمی کنیم.بیمه های تحت پوشش


درود به درایت و آینده نگری شما دوست عزیز و گرامی ، بیمه مارکت برای شما از بهترین برندها بهترینها را انتخاب و ارائه می نماید ، با ما همراه باشید.

WhatsApp chat